Hakkımızda

OYM Stratejik Yönetim ve Eğitim Danışmanlığı Ltd, özellikle aile şirketlerinin Kurumsallaşması ve Stratejik Yönetim felsefesi altında sürdürülebilir aile işletmelerinin oluşturulmasına katkı sağlamak amacıyla 5 Kasım 2021 tarihinde 25 yılı aşkın Yönetim ve Eğitim tecrübesi olan ortaklar tarafından kurulmuştur.

Kurucu ortağımız Ahmet OYMACI, Türkiye’nin önde gelen Holdinglerinden biri olan Yaşar Holding’in yanısıra Türkiye’de ilk 500 şirket içerisinde yer alan  ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren onlarca sayıda özel şirkette Denetçi, Genel Müdür Yrd., Direktör, CFO ve Genel Müdür pozisyonlarında 25 yılı aşkın profesyonel yöneticilik kariyerinden sonra kurucu ortak olarak OYM Stratejik Yönetim ve Eğitim Danışmanlığı Ltd’e katılmıştır.

Kurucu ortağımız  F. Birsen OYMACI, Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde  25 yılı aşkın bir süre eğitim alanında yapmış olduğu birikimini aile şirketlerine aktarmak ve sürdürülebilir aile işletmelerine katkı sağlamak amacıyla şirketimizin Eğitim Hizmetlerinden sorumlu Direktör ve  kurucu ortak olarak aramıza katılmıştır.

Newsletter Updates

Enter your email address below to subscribe to our tasty newsletter